طراحی و تولید

ساخت انواع اتصالات و قطعات تیتانیومی از جمله پیچ و مهره- فلنج-توری- پمپ-مخزن- مبدل حرارتی-الکتروپمپ – تانک تیتانیومی-تارگت -زانویی

تیتانیوم نظری با بیش از 20 سال سابقه در طراحی و تولید قطعات و تجهیزات تیتانیومی صنایع مختلف خصوصا صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت دارد.طی سال های اخیر و با توسعه صنعت نفت،گاز و پتروشیمی در داخل کشور و لزوم ساخت و تهیه قطعات و تجهیزات مربوطه این شرکت فعالیت خود را گسترش داده است و با به کارگیری کادری مجرب و نیروی متخصص در حال فعالیت میباشد. امروزه در جهان برای پوشش دهی بهتر و با کیفیت تر محصولات از PVD (پوشش دهی تحت خلاء) استفاده میشود. ما مفتخریم ملزومات این فرآیند را فراهم کنیم. این شرکت برای ساخت قطعات و تجهیزات از مواد اولیه ای مانند تیتانیوم،مونل 400 و اینکونل 600 و سوپرآلیاژها استفاده می کند.

همیشه به موقع

همیشه سفارش ها را در سریعترین زمان ممکن به مشتری تحویل دادیم

در سریعترین زمان ممکن

سفارش مشتری را همیشه در سریعترین زمان ممکن به دستش رساندیم

بهترین قیمت

شرکت تیتانیوم نظری دارای بهترین رتبه از لحاظ قیمت می باشد

همیشه بهترین بودیم

شرکت تیتانیوم نظری همیشه بهترین بوده

سفارشات دلخواه

سفارش را به دلخواه مشتری انجام میدیم

همیشه آنلاین هستیم

همیشه برای خدمت رسانی به شما عزیزان آنلاین خواهیم بود

درپوش جوشی لوله های تیتانیومی(گپ)

گپ از جنس تیتانیوم که به انتهای خط لوله تیتانیوم جوش داده میشود.به عبارت دیگر گپ جوشی قطعه ای است که جهت مسدود کردن انتهای لوله از آن استفاده می شود.ابعاد و ضخامت گپ به سایز و ضخامت لوله بستگی دارد و در انتهای لوله جوش می شود.

فلنج تیتانیوم

فلنج گلودار تیتانیومی جوشی دارای یک گردن مخروطی است که شعاع این گردن در انتها با قطر لوله برابر و به آن جوش می شود.وجود این گردن باعث تقویت تحمل فلنج میگردد.این نوع فلنج برای تحمل فشارهای بالا و دماهای زیر صفر و همچنین بارهای نوسانی و ارتعاشی مناسب است.فلنج های تیتانیومی دارای ۴ تا ۸ سوراخ دار جهت عبور پیچ که روی لوله تیتانیومی جوش داده میشود.فلنج تخت نیز بمنظور متصل کردن لوله  ها و یا مسدود کردن انتهای خط لوله کاربرد دارد.

کاربرد اتصالات پیچ و مهره تیتانیومی

اتصالات جهت ایجاد فاصله و خنثی کردن فشار های وارد بر شیرآلاتی که در مسیر خط لوله قرار دارند استفاده میشوند.این اتصالات شامل انواع پیچ و مهره در شکل، ابعاد مختلف تولید میشوند.از این اتصالات به منظور اتصال قطعات و انتقال قدرت در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و … مورد استفاده قرار می گیرند.همچنین برخی از این اتصالات مانند:پیچ های متری، شش گوش، جوشی، استوانه ای، آلن ،واشر دار،خودکارو …مهره های شش گوش، چهار گوش، واشردار، کاسه نمدی، جوشی، پرچی، باریک، بلند و … همپنین دیگر محصولات در حوزه اتصالات تیتانیومی شامل  واشر های تخت، ستاره ای، فنری ،موجدار و …تولید میشود

اتصالات لوله ای تیتانیوم

شامل زانویی ،سه راهی ،شیرها و توپی شیرها که بمنظور متصل کردن بخشهای مختلف خط لوله تیتانیومی کاربرد دارد که در واقع این اتصالات مقاومت بسیار زیادی در مقابل خوردگی و سایش از خود نشان میدهند.

پمپ تیتانیوم

پمپ ها جهت تقویت افت فشار سیال در طول مسیر لوله استفاده میشوند که بسته به نوع سیال و PH آن ازجنس های مختلفی استفاده میشود که پمپ تیتانیومی برای سیالات اسیدی یا بازی و نفتی ویا سیالاتی که حاوی یون کلرید زیادی هستند در نیروگاهها وپالایشگاهها کاربرد فراوان دارد.

E m a i l

info@titaniumnazari.com

mehdi.nazari@titaniumnazari.com

behzad.nazari@titaniumnazari.com

C o n t a c t U s

تلفن : 66392020

فاکس : 66391010

تهران بزرگراه فتح کیلومتر4 روبروی فتح11

پاساژ پارس غدیر پلاک 76 فروشگاه نظری

آشنایی با مدیران

  • <?php echo esc_html($alt); ?>
  • <?php echo esc_html($alt); ?>
Device Slider